مزیت‌های عایق پشم شیشه سقف شیروانی + نحوه خرید و قیمت پشم شیشه سقف شیروانی

  • صفحه اصلی
  • مقالات
  • مزیت‌های عایق پشم شیشه سقف شیروانی + نحوه خرید و قیمت پشم شیشه سقف شیروانی
دسته بندی ها

Table of Contents

برچسب ها
    آدرس ایمیل وارد شده معتبر نیست
تماس با ما
عایق پشم شیشه سقف شیروانی

Table of Contents

عایق پشم شیشه سقف شیروانی

عایق پشم شیشه می‌تواند برای سقف ‌های شیروانی که دارای حالت شیب دار هستند، گزینه بسیار مناسبی باشد. این مدل از عایق‌ها به نحوی طراحی شده‌اند که بتوانند علاوه بر جلوگیری از اتلاف حرارت و انرژی، مزیت‌های دیگری را نیز با خود به همراه داشته باشند. در ادامه هم در خصوص مزیت‌های استفاده از این عایق‌ها و هم در مورد نحوه خریدن پشم شیشه‌ جهت استفاده در سقف‌ های شیروانی، توضیحات بیشتری را ارائه خواهیم کرد.

مزیت‌ های عایق پشم شیشه در سقف شیروانی

برای آن که بتوانید از عایق پشم شیشه در سقف شیروانی استفاده کنید، لازم است یک سری از توضیحات و موارد را در نظر داشته باشید. یکی از این موارد مربوط به مزیت‌هایی این محصول می‌شود. در این قسمت به مزیت‌های موجود خواهیم پرداخت.

عایق صوتی

اولین و مهم‌ترین ویژگی، مربوط به عایق کاری صوتی می‌شود. در فضا‌هایی که از سقف شیروانی استفاده می‌کنند، سر و صدای محیط بیرون به خصوص در زمان بارش باران به شدت به فضای داخلی انتقال پیدا می کند. به همین خاطر استفاده از عایق پشم شیشه می‌تواند از ورود این سر و صدا‌ها به محیط داخل جلوگیری کند.

عایق حرارتی

مزیت بعدی مربوط به عایق کاری‌های حرارتی می‌شود که معمولاً می توانید با استفاده از نصب عایق پشم شیشه سقف شیروانی به این امر دست یابید. این عایق‌ها اجازه نمی‌دهند گرمای داخل محیط که به سمت سقف حرکت می‌کند، از این بخش خارج شود. قطعاً با عایق کاری حرارتی، نیاز محیط داخلی به وسایل سرمایشی و گرمایشی نیز بسیار کمتر شده و در هزینه‌های شما تأثیر چشمگیری خواهد داشت.

استفاده آسان

در صورتی که در یک فضای دارای سقف شیروانی زندگی می‌کنید، می‌توانید به راحتی از این پشم شیشه ‌ها برای سقف شیروانی خود استفاده کرده و تمامی مواردی که بیان شد را به دست‌آورید. استفاده و کاربری آسان این نوع از عایق‌ها نیز می‌تواند یکی از مهم‌ترین مزیت‌های آن‌ها به حساب بیاید.

نحوه خرید

برای خریدن این مدل از عایق‌ها به چه شکلی می‌توانید اقدام کنید؟ اولین نکته آن است که فروشگاه معتبری را پیدا کنید. این فروشگاه باید هم دارای محصولات باکیفیت باشد و هم قیمت‌های مناسبی را باید ارائه کند تا بتوانید خرید کنید. مجموعه ایران عایق، هر دو این ویژگی‌ها را در کنار هم دارد. به همین خاطر نیز بهتر است این فروشگاه را در نظر بگیرید.

برای خرید از این مجموعه می‌توانید وارد سایت شده و محصولاتی که نیاز دارید را پیدا کنید. در قدم بعدی به راحتی می‌توانید با ثبت سفارش، محصولاتی که خریداری کرده‌اید را در کوتاه‌ترین زمان ممکن دریافت کنید. فراموش نکنید که این کار به شما امکان می‌دهد که هم در زمان و هم در هزینه، صرفه‌جویی کنید.

کلام پایانی

عایق پشم شیشه در مکان‌های مختلفی کاربرد دارد. استفاده از عایق پشم شیشه سقف شیروانی تنها یکی از این موارد است. در سوله‌ها و کارگاه‌ها، خانه‌های ویلایی و خانه‌های پیش ساخته که معمولاً از سقف‌ های شیروانی و ایرانیت‌ها استفاده می‌کنند، این عایق‌ها گزینه بسیار خوبی به حساب می‌آیند. برای گرفتن بهترین نتیجه، حتماً عایق‌های باکیفیت تهیه کنید.

مجموعه ایران عایق می‌تواند علاوه بر ارائه و فروش عایق‌های پشم شیشه، انواع دیگری از عایق‌ها همچون پلی کربنات، کارتن پلاست و… را نیز عرضه کند. به طور کلی تمامی انواع عایق‌های صوتی، حرارتی و رطوبتی را می‌توانید در این مجموعه پیدا کنید.

اشتراک گذاری:
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *